טיפים לנפגע

להלן מספר טיפים ראשוניים מאת עורכי הדין של משרדנו כיצד יש לפעול במקרה של פגיעה:

  1. מכיוון שפיצויי נפגעי תאונה תלוי בגורמים רבים, הדבר הראשון והחשוב ביותר שאנו יכולים להציע, הוא ליצור קשר ולשוחח עם עורך דין מיד לאחר קרות המקרה. בעיות רבות יכולות להימנע עם ייעוץ נכון ומוקדם. לכן – במקרה שנפגעת אתה או קרוב אליך, צור קשר מידי עם משרדנו בכדי לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות על מנת להבטיח את זכויותיך העתידיות. פעמים רבות ייעוץ זה יכול להוות את ההבדל בין קבלת פיצויי גבוה לדחיית התביעה כליל.
  2. אם בעקבות תאונה התפנית לבית חולים – יש לשים לב שבית החולים כותב את נסיבות התאונה כבר בדו”ח השחרור ממיון ולכן יש לעיין בדו”ח השחרור ולדאוג כי נסיבות התאונה הכתובות בדו”ח השחרור תואמות את הנסיבות שסיפרת. רצויי מאוד לשוחח עם עורך דין עוד לפני ההגעה למיון או לפני השחרור מהמיון על מנת לקבל ייעוץ כבר בשלב זה בכדי שזכויותיך לא יפגעו.
  3. יש לשים לב בכל ביקור אצל הרופא כי הרופא כותב את כל הפגיעות מהן אתם סובלים. יש לדעת כי קשה בהרבה לטעון מאוחר יותר לפגיעה אם אין תלונות באותו תחום או בגין אותה פגיעה כבר בימים הראשונים שלאחר התאונה. 
  4. אחד הפרמטרים לפיצויי נפגע היא הסתמכות על רישומים רפואיים המצויים בתיק (ביקור רופא קופ”ח, דו”ח מיון וכו’). לכן – יש לשים לב כי התלונות שלך נרשמות כפי שציינת אותם על גבי המסמכים הרפואיים ואף הסב את תשומת לב הרופא אם לא כתב את התלונות במלואן.
  5. בתאונת עבודה או בבקשה למחלת מקצוע (כולל התקפי לב ואירוע מוחי) לעולם אל תמלאו לבד או תתנו למקום העבודה למלא עבורכם את הטפסים ולשלוח אותם לביטוח לאומי ללא ייעוץ של עורך דין קודם לכן. פעמים רבות מקומות עבודה כותבים פרטים שגויים אשר מקשים לאחר מכן לקבל את מלוא הזכויות, הן בביטוח הלאומי והן מול חברת הביטוח של המעסיק. 
  6. בדקו אם יש ברשותכם פוליסות ביטוח פרטיות והודיעו לעורך הדין על כל פוליסה פרטית שכזו – פעמים רבות ניתן לקבל פיצויי נוסף דרך פוליסות ביטוח פרטיות ע”י ניהול נכון של התביעה.
  7. מכיוון שכל מקרה ומקרה לגופו – בכל התלבטות שיש לך עדיף לפנות לעורך הדין המטפל בכדי לשאול כיצד כדאי לפעול. עורכי הדין של משרדנו הנם מומחים בתחומם ובעלי ניסיון עשיר של שנים רבות ועדיף לשאול מאשר לעשות טעויות אשר יהיה קשה יותר לתקן אותן מאוחר יותר.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: