עורך דין ביטוח לאומי בצפון

עורך דין ביטוח לאומי בצפון מייצג לקוחות מול המוסד. מדובר, לרוב, על בעיות מורכבות קיימות אשר בגינן הם נדרשים לסיוע כספי ואחר. מעורבות עורך דין יכולה להגדיל את הסיכוי לקבלת סיוע נדרש. הוא מכיר היטב את המוסד ופעילותו ויודע להתנהל מולו. “גוהר את גוהר – משרד עורכי דין” עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חיוני.

עורך דין ביטוח לאומי בצפון – לומד כל תיק לעומק

עורך דין ביטוח לאומי בצפון לומד כל תיק לעומק ועל פי הממצאים שבו משרטט קו פעולה נדרש. תהליך תביעה מורכבת הינו ארוך ומתיש ובמהלכו יש צורך בניהול מיטבי של התיק. יש חשיבות למעורבותו כבר בשלבים הראשונים שכן, עצות נכונות יכולות למנוע טעויות קשות העלולות לפגוע בסיכויי הצלחת התביעה. מדובר, לרוב, בתביעות עקב תאונות דרכים או עבודה בהם הלקוח הפך לנכה ומוגבל. במקרים קשים הוא נפגע למוות ואז המשפחה נזקקת לסיוע. מקרים אחרים בהם הפך לסיעודי ויש צורך בעזרה פיזית וכספית לניהול אורח חיים סביר. בכל תהליך יש מושגים ומצבים אותם צריך להכיר כמו: נכות זמנית הנקבעת לאחר התאונה, נכות קבועה  הנקבעת לאחר החלטת ועדה רפואית ושלל מצבי ביניים. מעורבותו נדרשת במקרים בהם הטיפול בו אינו מוצלח ומקיף, כאשר הפיצוי הכספי שנקבע הינו נמוך ביחס לפגיעה ועוד.

מו”מ ישיר או תביעה לבית משפט

עורך הדין יפעל מן הקל אל הכבד. משמע הדבר הוא קודם כל ניסיון להידברות ישירה במשא ומתן מול נציגי המוסד. במידה והדבר לא מסתדר והתביעות, שלדעתו, מוצדקות לא נענות, הוא יפנה לבית משפט לקבלת סעד ממנו. כאן הוא יגייס את כל כישוריו ויכולותיו ויטען לטובת לקוחו. יציג מסמכים רפואיים וכספיים, יביא חוות דעת ותקדימים משפטיים התומכים בגרסתו ועוד.

שירות ממשרד מנוהל היטב

“גוהר את גוהר – משרד עורכי דין” מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, ייצוג וליווי, מחירים נוחים וכדומה. הוא בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, מהשתלמויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. מנהליו ישמחו לשרת אחרים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: